Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.10.2021
Dárkové poukazy
Nelamte si už hlavu s dárkem pro své blízké. Pokud si nevíte rady s velikostí oblečení, barvou nebo střihem, věnujte dárkový poukaz. Nově jej můžete p... číst celé
07.04.2021
Nový článek blogu
V novém článku se věnujeme organizaci času maminek. Chcete být nedokonalá odpočatá máma nebo dokonalá utahaná fúrie? :-D  Článek si přečtěte zde.   číst celé
09.02.2021
Připravujeme blog
Nejsme jen e-shop, ale také rodiče. Máme tedy zkušenost s výchovou dětí a víme, s čím vším se jako máma a táta při péči o dítě "potýkáte". V chystaném... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
29.10.2022 Soutěže
Soutěž o hrneček Top Gun
💥 SOUTĚŽ 💥 Milujete TOP GUN? Vyhrajte filmový hrneček. číst celé
09.01.2022 Mateřství
Uspí bílý šum vaše děťátko?
Slyšeli jste pojem bílý šum? Vážně to tak funguje a uspí vaše dítě během pár minut? číst celé
16.07.2021 Soutěže
Soutěž o plyšáka Pikachu
Kompletní pravidla soutěže o plyšáka Pikachu číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.


 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Soutěže
  4. Soutěž o hrneček Top Gun
29.10.2022
Soutěže

Soutěž o hrneček Top Gun

Jak můžete hrneček vyhrát?

 

1️⃣ Buďte fanouškem naší stránky.
2️⃣ Podívejte se na náš e-shop www.nase-ratolesti.cz a napište nám do komentářů (nejpozději do 6. 11. 2022 - 23:59, co byste rádi svým dětem nadělili pod stromeček.

Soutěž můžete sdílet na svůj facebookový profil, není to ovšem podmínkou pro zařazení do soutěže.

 

Kdo hrneček vyhraje?

Nejvtipnější 1 komentář, který vybírají zástupci e-shopu www.nase-ratolesti.cz.

Nejpozději 8. 11. 2022  oznámíme na FB profilu Naše ratolesti 1 vítěze.

 

Co můžete vyhrát?

1 keramický hrneček TOP GUN o objemu 400 ml.

 

Obecná pravidla soutěže 

  1. Obecná ustanovení

1) Organizátorem soutěže je společnost Ing. Vendula Pěluchová, zapsaná v živnostenském rejstříku (dále jen „Naše ratolesti“). "Soutěží" se rozumí jednotlivá marketingová kampaň Naše ratolesti vyhlašovaná na oficiální facebookovém profilu www.facebook.com/naseratolesticz na základě stanovení podmínek účasti v soutěži ze strany Naše ratolesti. Výhra v soutěži je spojená s aktivitou účastníka v dané soutěži. Soutěž se vyhlašuje prostřednictvím facebookového profilu www.facebook.com/naseratolesticz.

 

2) Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba starší 18 let, způsobilá být účastníkem soutěže, která přijme pravidla soutěže, splní požadované podmínky pro účast v soutěži a provede požadovanou akci.

3) Účastník soutěže musí mít doručovací adresu na území České republiky.

4) Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby v pracovním poměru u Naše ratolesti, stejně jako osoby personálně a majetkově spjaté s pořadatelem soutěže.

5) Zapojením do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržet a splnit její pravidla.

6) Soutěže se může zúčastnit každý soutěžící pod jedním účtem Facebooku. Ze soutěže mohou být vyřazeni účastníci, kteří budou jednat v rozporu se zákonem, dobrými mravy nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s danou soutěží.

7) Naše ratolesti si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž, případně změnit její pravidla a nahradit ceny v soutěži za ceny ve stejné nebo vyšší hodnotě.

8) Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a Instagram a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti žádným způsobem zpřístupněny. Všechny dotazy nebo komentáře týkající se soutěží jsou adresovány výhradně pořadateli (Naše ratolesti), nikoliv Facebooku nebo Instagramu.

 

  1. Ochrana osobních údajů

1) Svou účastí v soutěži dává účastník Naše ratolesti ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon“), souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Zejména se jedná o jméno, příjmení, adresu a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v soutěži a předání výhry. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu má za následek vyloučení účastníka z další účasti v dané soutěži včetně ztráty nároku na předání výhry, pokud tak učiní před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 právo na vysvětlení, opravu, zablokování nebo může požadovat jejich doplnění, případně likvidaci.

2) Účastí v soutěži dává účastník souhlas s tím, že jeho jméno, příjmení, kontaktní město, fotografie a slovní projevy mohou být použity pro účely propagace Naše ratolesti včetně zasílání obchodních sdělení a Naše ratolesti může zdarma použít veškeré slovní projevy, audio i video nahrávky a fotografie účastníka, které pořídila v souvislosti s pořádáním a vyhodnocením soutěže a předáním ceny, a to na období 3 let od počátku soutěže.

 

  1. Princip průběhu soutěže, vyhlášení a předání výher

1) Soutěž probíhá v období uvedeném ve vyhlášení příslušné soutěže na facebookovém profilu www.facebook.com/naseratolesticz.

2) Konkrétní výhry v soutěži a počet výherců bude jasně určen ve vyhlášení příslušné soutěže na na facebookovém profilu www.facebook.com/naseratolesticzs.

3) Výherce bude informován o výhře na na facebookovém profilu www.facebook.com/naseratolesticz nejpozději do 2 dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce neodpoví do 1 dne způsobem stanoveným v příspěvku s vyhlášením výherců, výhra propadá bez náhrady ve prospěch Naše ratolesti.

4) Výhry budou výhercům zaslány pořadatelem zvoleným dopravcem na výhercem uvedenou doručovací adresu v České republice. Pokud nebude pokus o doručení opakovaně (2x) úspěšný, propadá výhra bez náhrady ve prospěch pořadatele.

5) Výherce nemá nárok na poskytnutí záruky vyhraného zboží.

6) Výherce nemá nárok na finanční či jakoukoli jinou náhradu výhry.

 

  1. Platnost a zveřejnění obecných pravidel soutěží

1) Tato obecná pravidla budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na webových stránkách www.nase-ratolesti.cz.

2) Pořadatel soutěže není odpovědný za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

3) Pořadatel soutěže není odpovědný za situace, kdy dojde k neoprávněnému zneužití jeho facebookového a instagramového profilu třetí osobou, nebo v případě zablokování jeho facebookového nebo instagramového profilu. V takových případech není pořadatel povinen hradit jakoukoliv škodu, která by vznikla v důsledku těchto okolností.

Tato pravidla jsou účinná od 28. 10. 2022.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kontaktní údaje

Ing. Vendula Pěluchová
+420 777 69 69 20
info@nase-ratolesti.cz
IČ: 74698427

Zákaznická podpora
(Po-Pá, 8-16 hod.)
vividmarketing.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz